Brzy startuje sezóna odchovu bažantů

V roce 2018 zahajujeme jubilejní desátou sezónu, kdy se IFRAMIX podílí na úspěšných odchovech pernaté zvěře v Česku i na Slovensku.

Základním kamenem naší nabídky zůstává osvědčená speciální startovací směs pro prvních 10-14 dní života malých bažantíků a koroptví GIBIER START. Svoji kvalitu potvrdil už na více než 200 malých i velkých chovech v naší zemi! Kromě nutričních parametrů a pestrého složení směsí je tu zásadní struktura krmiva. Tříděné drcené granule o velikosti 1-2 mm bez prašného podílu jsou pro mladé bažanty nejlepším řešením. Odvděčí se Vám lepším zdravotním stavem, vynikající kondicí a vývinem a hlavně menším úhynem v celém odchovu.

Další osvědečené produkty pro bažanty a koroptve :

EPIFLASH - tekutý doplněk výživy, který je určen pro zkvalitnění opeření. Obsahuje všechny potřebné živiny, které tuto funkci v organizmu zabezpečují.

MISTRAL - desikátor prostředí. Jemný prášek na bázi čistě přírodního montmorilonitu (druh jílu) s přídavkem mořských řas a esenciálních olejů. Používá se s úspěchem pro vylepšenístájového prostředí v chovech všech kategorií zvířat. Má výraznou schopnost vysoušení podestýlky, zejména trusu a vody u napáječek a krmítek. Význam MISTRAL je především v přerušení reprodukčního cyklu kokcidií a plísní. Důležité je snížení vylučování čpavku v hale. Kromě zlepšení zdravotního stavu zvířat a jejich pohody (méně kanibalismu, shlukován apod.) se i výrazné zlepší pracovního prostředí.

STIMFLASH - velmi úspěšný produkt! - tekutý doplněk výživy - směs účinných přírodních antioxidantů. Oceníte jej zejména při veškerých stresových situacích (počasí, transport, počátek reprodukce, vakcinace, nemoci), které se pravidelně v chovech vyskytnou. Neocenitelný je při přípravě na reprodukci a při snášce, kdy dokáže pohodu a imunitní stav těla rodičů přenést i na potomky! Pozor, nepropásněte počátek reprodukčního období! Stimflash se úspěšně používá i v hospodářských chovech drůbeže.

V nabídce samozřejmě zůstávají i další oblíbené produkty jako DELTACARNITOL, DELTATONIC nebo HYDRALAC.

Více informací naleznete v materiálech které Vám rádi zašleme.

Karel Dohnal
(+420) 731 573 219
kdohnal@iframix.cz