Mykotoxiny v krmivech


MT.X+  a MMi.S  - stálice mezi vyvazovači toxinů.

MT.X+  a jeho mikrogranulovaná forma MMi.S jsou určeny pro všechny kategorie zvířat. Díky jedinečnému složení a účinnosti se řadí ke špičce, což potvrzují úspěchy z celého světa. 

   

      

Základní složkou je "AMADEITE"

"AMADEITE" je nový materiál, který dělá vyvazovače MT.X+ a MMi.S jedinečnými. Je to nanotechnickou metodou upravený jíl "montmorilonit". Mezi jednotlivé vrstvy jílu se vpravily "můstky" z polysacharidů z mořských řas. Výsledkem je roztažení vrstev, a tím několikanásobné zvětšení aktivního povrchu a jeho zpřístupnění mykotoxinům.

Navíc se materiál očistil od nežádoucích iontů, které za normálních podmínek způsobují nežádoucí vyvazování živin (mikroelementů). Vznikla tak prakticky nová ingredience, která v nezávislých testech prokazuje nadstandardní schopnosti vázat všechny známé mykotoxiny.

Univerzální složení MT.X+ a MMi.S

  • Amadeite
  • Upravené buněčné stěny kvasinek (betaglukany)
  • Diatomická zemina
  • Bentonit
  • Extrakty z mořských řas (betarhamnany)

Výsledný univerzální produkt dokáže s velmi nízkými náklady úspěšně vyvázat Trichoteceny (DON, T2, HT2 atd), Zearalenon, Fumonisiny, Ochratoxiny i Aflatoxiny.

Rádi Vám podáme další doplňující informace.

Součástí služeb spojených s používáním našich vyvazovačů jsou komplexní analýzy mykotoxinů metodou LC-MS-MS. Analyzyjeme 47 mykotoxinů v jednom vzorku a výsledky interpretujeme. To umožní udělat si komplexní obrázek o aktualním stavu vašich krmiv a surovin.