Axion THERMOPLUS


AXION®THERMOPLUS - doplněk do krmiv pro přežvýkavce.

Díky svému komplexnímu složení podporuje v horkých obdobích příjem krmiva zejména u dojnic. Za pomoci sladěného mixu výtažků z rostlin ovlivňuje fungování vagových nervů, které mimo jiné ovlivňují centrum nasycenosti, fungování trávící soustavy jako celku, ale i dýchání a oběhového systému. Výsledkem je, že nástup důsledků teplotního stresu u zvířat se podstatně zpožďuje a také se výrazně snižují jeho projevy. Doplněn o tradiční složky (pufry a antioxidanty) se stal moderním a vysoce účinným produktem předcházejícím tepelnému stresu.

Předponu AXION nosí jen produkty firmy CCPA, které mají za cíl ovlivnit zdravotní stav zvířat prostřednictvím výživy. Prevencí, bez použití medikamentů. Axion®THERMOPLUS je typickým představitelem této řady. V letních měsících dochází v chovech dojnic k významným technickým i ekonomickým ztrátám způsobeným vysokými letními teplotami a následným teplotním stresem (vysoký index THI). Snížené množství přijatého krmiva neumožní v těchto kritických obdobích pokrýt potřeby živin nezbytných pro udržení požadované užitkovosti.

 AXION®THERMOPLUS je preventivní prostředek, a pro zaručení efektu je nutné jej zařadit ještě před nástupem teplotního stresu. Čtěte pozorně naše doporučení a neváhejte nás kontaktovat pro konzultace.