EasyPill pro snadnou léčbu u koček a psů

Potýkáte se u svého psa nebo kočky s obtížným podáváním léčiv?

EasyPill přichází se snadným řešením – tabletku jednoduše schovejte do pamlsku EasyPill a pes nebo kočka lék s radostí přijme.

 

EasyPill Giver pro snadné podávání léků

Doplňky EasyPill najdete jednak ve variantě „giver“ bez obsahu účinných látek. V tomto případě se konkrétní lék (pilulka, prášek, kapky) schová do peletky či tyčinky EasyPill a následně se podává jako pamlsek kočce či psovi. S EasyPill tak zajistíte kontrolovaný příjem léků (např. antibiotik). EasyPill Giver je vhodný pro pro dlouhodobé a pravidelné podávání léků nebo i jednorázové odčervení.

 

Funkční řada EasyPill pro podporu léčby

Zejména pro dlouhodobou léčbu nebo také pro podporu léčby je vhodnou variantou funkční řada EasyPill. Ta zahrnuje produkty již obohacené o konkrétní účinné složky, které napomáhají řešit různé zdravotní problémy u psů a koček (ledviny, játra, osteoartróza, průjem, zácpa). Jsou rovněž vhodnou podporou při léčbě herpesvirů, zánětů dásní a dalších zánětlivých procesů a jako pomoc při potížích s trichobezoáry u koček. Díky vysoké chutnosti je zajištěn správný a kontrolovaný příjem účinných složek.

 

Čím jsou unikátní produkty EasyPill?

  • EasyPill je velice chutný a u většiny psů a koček tak není problém se spontánním příjmem.
  • Technologie výroby za studena zaručuje zachování účinných látek, zejména termolabilních.
  • Produkty mají velmi jemnou strukturu, díky které jsou snadno dělitelné a žvýkatelné.
  • Nejsou mastné a neobsahují paraben.

 

 

Více o jednotlivých produktech řady Easypill najdete v našem e-shopu.