Prasata Výživa a zdraví prasat

Skupina CCPA klade důraz především na zdraví prasat, konkrétně prasnic a selat. Neustále vyvíjí nové krmné programy se zaměřením na kvalitu masa. IFRAMIX se v českých chovech etabloval zejména na poli specifických nutričních doplňků a také v oblasti hygieny a zdraví v chovu.  

Podpora mléčnosti prasnic

Účinky extraktu z kořene šišáku bajkalského se projevují ve významné podpoře mléčnosti prasnic.

Doplňkové krmivo Axion® Sow’Ax, začleněné do krmiva pro březí a kojící prasnice, zvyšuje produkci mléka a kolostra. Selata jsou lépe vyživována a dosahují vyšší hmotnosti při odstavu.

Udržení užitkovosti v průběhu teplotního stresu

Axion®️ThermoControl je dalším z řady doplňků na teplotní stres. Udržuje příjem krmiva u prasnic i ve výkrmu a zmírňuje negativní důsledky tepla. Díky poznání mechanizmů termoregulace a dlouholetému výzkumu specifických vlastností přírodních extraktů jsme vytvořili funkční kombinaci účinných látek omezujících ztráty způsobené teplotním stresem.

 

Udržuje příjem krmiva v období horka

Zlepšuje využitelnost živin díky zvýšené sekreci trávicích enzymů

Zklidňuje dýchání a srdeční frekvenci

 

Zajímavým a praktickým nástrojem pro chytré telefony je aplikace ThermoTool™️ vyvinutá přímo CCPA group. Umožní rychle a snadno vyhodnotit aktuální úroveň tepelného stresu (indexu THI) a dokáže v krátkodobém horizontu i úroveň tepelného stresu jako jediná předpovídat.

Aplikace ThermoTool™️ ke stažení:

Letošní sezónu jsme zahájili opět s novinkou! Nyní můžete sledovat THI s ještě větší přesností přímo u Vašich zvířat pomocí speciálních senzorů.

Máme k dispozici jak jednoduchá zařízení pro zachycení aktuálních hodnot, tak i sofistikovanější čidla, která dokáží monitorovat celou sezóznu a zpětně vyhodnocovat data, která jsou cennými informacemi pro stanovení optimálních opatření na další rok.

Neváhejte se na nás obrátit pro více informací.

Zoohygiena prasat

Málokterý produkt se pyšní takovým úspěchem na trhu jako právě Mistral – číslo jedna mezi desikátory prostředí. Již léta je stálicí v naší nabídce.

Zlepšuje hygienu a welfare v chovech zvířat. Obsahuje speciálně upravené jílové minerály s vysušujícími vlastnostmi.

Je neocenitelným pomocníkem při porodech selat pro zmírnění tepelnýho šoku a lepší a dřívejší adaptaci mláděte na nové podmínky.

 

Výrazná a opakovaná nasákavá schopnost

Neobsahuje dráždivý fosfor, bezpečný pro zvířata i obsluhu

Přírodní řešení vhodné i pro ekologické chovy