Prasata Výživa a zdraví prasat

Skupina CCPA klade důraz především na zdraví prasat, konkrétně prasnic a selat. Neustále vyvíjí nové krmné programy se zaměřením na kvalitu masa. IFRAMIX se v českých chovech etabloval zejména na poli specifických nutričních doplňků a také v oblasti hygieny a zdraví v chovu.  

Udržení užitkovosti v průběhu teplotního stresu

Axion®️ThermoControl je dalším z řady doplňků na teplotní stres. Udržuje příjem krmiva u prasnic i ve výkrmu a zmírňuje negativní důsledky tepla. Díky poznání mechanizmů termoregulace a dlouholetému výzkumu specifických vlastností přírodních extraktů jsme vytvořili funkční kombinaci účinných látek omezujících ztráty způsobené teplotním stresem.

 

Udržuje příjem krmiva v období horka

Zlepšuje využitelnost živin díky zvýšené sekreci trávicích enzymů

Zklidňuje dýchání a srdeční frekvenci

Podpora mléčnosti prasnic

Účinky extraktu z kořene šišáku bajkalského se projevují ve významné podpoře mléčnosti prasnic.

Doplňkové krmivo Axion® Sow’Ax, začleněné do krmiva pro březí a kojící prasnice, zvyšuje produkci mléka a kolostra. Selata jsou lépe vyživována a dosahují vyšší hmotnosti při odstavu.

Zoohygiena prasat

Málokterý produkt se pyšní takovým úspěchem na trhu jako právě Mistral – číslo jedna mezi desikátory prostředí. Již léta je stálicí v naší nabídce.

Zlepšuje hygienu a welfare v chovech zvířat. Obsahuje speciálně upravené jílové minerály s vysušujícími vlastnostmi.

Je neocenitelným pomocníkem při porodech selat pro zmírnění tepelnýho šoku a lepší a dřívejší adaptaci mláděte na nové podmínky.

 

Výrazná a opakovaná nasákavá schopnost

Neobsahuje dráždivý fosfor, bezpečný pro zvířata i obsluhu

Přírodní řešení vhodné i pro ekologické chovy