Psi a kočky

Společnost IFRAMIX navázala v roce 2017 spolupráci s řadou veterinárních ordinací specializujících se na malá zvířata, jako jsou právě psi a kočky. 

Zaměřujeme se především na každodenní problémy a situace, které musí majitelé psů a koček řešit. Ať už to jsou ucpané žlázky, zažívací potíže, zánětlivá onemocnění, onemocnění jater a ledvin a další zdravotní problémy. Naše produkty mají navíc jedno velké pozitivum: zvířatům chutnají.

Snadné podávání léků

Potýkáte se u svých mazlíčků s obtížným podáváním léků? Především u koček je toto poměrně častý problém. EasyPill Giver představuje skvělé řešení pro psy i kočky. Pilulku, prášek či kapky jednoduše schováte do speciálních měkkých peletek či tyčinek, které jsou velice chutné. Podávání léků se tak stane pro vašeho mazlíčka zábavou a podaří se vám lépe ohlídat dávkování a dodržování léčby.

Podpora zdraví s využitím přírodních složek

Unikátní peletky a tyčinky EasyPill najdete rovněž ve variantách už přímo s účinnými látkami. Jsou určeny pro podporu léčby konkrétních zdravotních problémů, jako jsou onemocnění jater či ledvin, kloubní potíže, záněty zubů, dietetické průjmy, zácpa, nebo i častý problém s trichobezoáry (smotky chlupů v žaludku) u koček. EasyPill tak pomáhá v léčbě a podporuje zdraví psů a koček a díky chutnosti nevzniká problém s příjmem účinných látek.

Více o produktech EasyPill najdete zde.

Ucpané anální žlázky

iframix-glandex

Za normálních okolností se tyto pachové žlázy vyprazdňují přirozeně, někdy ale dochází k jejich ucpání. Nepříjemný problém pak může potrápit psa i kočku. Ucpané žlázy se projevují hned několika způsoby: zvíře si vykusuje oblast ocasu, je neklidné, zapáchá a často tzv. sáňkuje, tedy jezdí zadkem po koberci. Obvykle jsou tyto potíže řešeny vymačkáním análních žlázek. To však neznamená, že se opět neobjeví a v některých případech mohou skončit až chirurgickým zákrokem.

Ideální je tomuto stavu předcházet. To lze pomocí doplňkového krmiva Glandex. Obsahuje přírodní protizánětlivé složky a vyvážené množství vlákniny, která napomáhá přirozenému vyprazdňování žláz. Glandex se podává dlouhodobě a výsledky se dostaví již po 3 až 5 týdnech. Je ve formě žvýkacích válečků či prášku. Kočkám i psům velice chutná.

Více o Glandex se dozvíte zde.

 

Protože víme, jak obtížná je aplikace léků a tablet, rozhodli jsme se regaovat na potřeby psů a koček, snažíme se hledat přípravky v podobě pamlsků. Zvířata mají pocit, že dostávájí odměnu a doplňkovou výživu bez problém přijímají.

Klademe důraz na přírodní složky, které nezatěžují organismus zvířat.

Produkty pro psy a kočky můžete objednat z pohodlí domova přímo v našem internetovém obchodě na adrese eshop.iframix.cz nebo se obraťte na svého veterinárního lékaře.Více informací o našich aktivitách v malých zvířatech Vám rádi zodpoví kolegové z PET týmu.