Psi a kočky

IFRAMIX v roce 2017 úspěšně vstoupil do oblasti petfood, a to pilotním a velice úspěšným projektem Glandex . Naším základním cílem a vizí v oblasti malých zvířat je intenzívní spolupráce s veterinárními ordinacemi.

V současné době již spolupracujeme s velkou řádkou veterinářů po celé ČR a stále se snažíme veterinární síť rozšiřovat. Zaměřujeme se na inovativní preventivní programy pro řešení konkrétních zdravotních potíží psů a koček.

Potíže s análními žlázkami psů a koček

iframix-glandex

Glandex představuje jednoduchý a účinný způsob řešení potíží s análními žlázkami psů, a dnes už i koček. Díky úzké spolupráci s veterináři a zpětné vazbě mnoha pacientů má Glandex skvělé výsledky a stal se etablovanou alternativou vymačkávání žlázek.

Více o Glandex se dozvíte zde.

 

Zahnědlé skrvny u očí

V ČR je mnoho přípravků, s jejichž pomocí můžeme čistit oční okolí u psů a koček, kteří trpí tímto problémem.

Tear Stain je ovšem jediné řešení, které se na vznik těchto nevzhledných skrvn dívá již od počátku vzniku a řeší příčinu, ne až důsledek. Vyživuje oko, zklidňuje sliznici oka a potlačuje nadměrné slzení. Skrvny tak postupně začnou mizet.

Další témata

Zaměřujeme se na řešení často diskutovaných témat, jako jsou alergie, dermatologické potíže, bolest, zánět, stres apod.

Protože víme, jak obtížná je aplikace léků a tablet, rozhodli jsme se reagovat na potřeby psů a koček, snažíme se hledat přípravky v podobě soft chews, ochucených past apod.  Zvířata mají pocit, že dostávají odměnu či pamlsek a doplňkovou výživu většinou bez problému přijímají.

Klademe důraz na přírodní složky, které nezatěžují organismus zvířat.

Více informací o našich aktivitách v malých zvířatech Vám ráda zodpoví kolegyně Jennifer Augstenová